Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt   

KONTAKTUJTE NÁS: prozreniandelu@seznam.cz

SEMINÁŘE

Přijďte načerpat novou energii

Pozvánka na Lednový seminář, který se koná ve dnech

20. 1. - 21. 1. 2018  v 10 – 15 hod. v Praze na Lávce.

 

Cena semináře je 2.200 Kč.

 

Na semináři budeme vědomě sestupovat do našich srdcí, kde ukotvíme zářivý paprsek bezpodmínečné lásky. Po celý seminář budeme plně spolupracovat s fyzickým i Božím srdcem. Ráda bych vám pomohla ukotvit sílu lásky na stálo pro celou vaší současnou inkarnaci.

 

Proč do srdcí? Má to jediný důvod, a to ten, že vše, co hledáte, je ve vašem zdroji vašeho srdce. Máme tam ukryto neskutečný zdroj ... zdroj Síly lásky, která když se probudí začíná světelná zář našich těl.... Síla lásky se rozestoupí do vašeho celého bytostního Já, do fyzické i nefyzické úrovně. Začne rozpouštět neskutečnou září veškeré usazeniny, nánosy, společně s otisky, které se nám ukotvily z našich inkarnací.

 

Tímto způsobem se vám léčí těla.  A nejenom vám, ale i těm, na které po myslíte a míjí vás, jelikož váš úsměv i oči se rozzáří silou zázraků. A tím jste vy, moji milovaní, vy jste ten zdroj lásky Nové Doby a začínajících zázraků.

 

Zároveň zapracujeme na vašich čakrách, na úplné propojení párových a vedlejších čaker, jejich propojení s fyzickými orgány. Včetně emocí, pocitů, následků a důsledků, stop stínů a otisků, které nám hýbou tělem. Jak všichni víme, každá čakra má svou vyživující dráhu k orgánu a ta je též spojená se vším, čeho jsme plně součástí.

 

Každá příčina má svůj důsledek, proto nečekejte a pojďme společně rozeznít srdce vašeho zvonu. Srdce jste vy a zvon energie kolem vás a je jen na vás, jakou silou do zvonu udeříte.

 

Bude i tvorba s krystaly,

posvátnou geometrií,

světelnou sítí,

práce s branami životní síly,

fyzickou úrovní buněčné činnosti a spoustu dalších krásných a zároveň zajímavý zážitků.

 

S velikou láskou Káta

Těším se na naše setkání:

 

 

předvánoční a zároveň před slunovratový seminář

9.12. - 10.12. 2017

 

Moji milovaní,

s velikou láskou vás zvu na předvánoční a zároveň před slunovratový seminář, který se  koná 9.12. - 10.12. 2017 v Praze na Lávce, v kruhu láskyplných bytostí, které přicházejí nám všem pomoci na naší cestě ke svému zdroji bezpodmínečné lásky.

 

S velikou láskou budeme otevírat naše srdce a nahlížet do tajuplné 13. Komnaty, kam jsme si ukryli mnohá  tajemství, včetně vibrací nashromážděných z našich životů strávených na této planetě. Třináctá komnata se nachází v našem srdci, a jak jsme si už povídali mnohokrát, co vyzařujeme na vnitřní straně sebe, se zobrazuje i na vnější straně nás. Ukáži vám, jak se stát srdcem svého zvonu, ale je na vás, jak uchopíte sílu svého srdce a jaký dáte impuls k tónu.

Velmi jemně a úzce zapracujeme na ženské podstatě našeho srdce luny, která se propojuje s první a druhou čakrou. Na srdci, ve kterém máme uložené emoce, pocity, smutek i strach ze ztráty  našeho dítěte, i nenarozeného miminka  ... věřte tato zkušenost je ukryta hluboko v našich srdcích a velmi ovlivňuje náš život. Je to i o rodinném zázemí, protože často to byli naši nejbližší, které nás i donutili se vzdát této malé dušičky. Vibrace a pocit vinny se ukotvil a nalepil na vibraci našeho hmotného i energetického těla a záznamy vibrují na povrch a volají o odpuštění, propuštění a přijetí lásky sama sebe. Tím, že jsme byli v našich životech muži i ženami, týká se toto i mužů v tomto životě.

Zároveň budeme slaďovat mužskou a ženskou podstatu v nás všech, abychom vytvořili láskyplnou spirálu a propojení naší úrovně všech našich těl. Budeme pracovat na úrovni našeho vědomí s vibracemi, které k nám  přicházejí každým okamžikem. Jak mnozí víte, co nosíme my, nosí ve vědomí i naše planeta, proto se plně zapojíme do očisty naší planety a plné propojení mužské a ženské podstaty a to i s ohledem na blížící se slunovrat. Lunu ženy a světlo muže propojíme a aktivujeme v nádherný posvátný geometrický útvar,  který vytvoří láskyplnou spirálu a tu propojíme se zemským krystalem a vesmírnou merkabou.

Moji milovaní, je  mnoho láskyplných výprav, které uskutečňujeme pro duši Země. O tom bude náš další seminář, který je doprovázen láskou našich srdcí a bytostí světla, těším se na vás, s velikou láskou Káta:-).

Je velmi důležité pracovat se svou duší, vědomím, tyto kroky nás posouvají mnohem mnohem dál do naší úplnosti, miluji vás..

 

 

SEMINÁŘ S BYTOSTMI SVĚTLA 17.2.-18.2.2018

Téma semináře bude upřesněno, jakmile obdržím informaci pro daný seminář.

Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt