Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt   

KONTAKTUJTE NÁS: prozreniandelu@seznam.cz

SEMINÁŘE

Přijďte načerpat novou energii

předvánoční a zároveň před slunovratový seminář

9.12. - 10.12. 2017

 

Moji milovaní,

s velikou láskou vás zvu na předvánoční a zároveň před slunovratový seminář, který se  koná 9.12. - 10.12. 2017 v Praze na Lávce, v kruhu láskyplných bytostí, které přicházejí nám všem pomoci na naší cestě ke svému zdroji bezpodmínečné lásky.

 

S velikou láskou budeme otevírat naše srdce a nahlížet do tajuplné 13. Komnaty, kam jsme si ukryli mnohá  tajemství, včetně vibrací nashromážděných z našich životů strávených na této planetě. Třináctá komnata se nachází v našem srdci, a jak jsme si už povídali mnohokrát, co vyzařujeme na vnitřní straně sebe, se zobrazuje i na vnější straně nás. Ukáži vám, jak se stát srdcem svého zvonu, ale je na vás, jak uchopíte sílu svého srdce a jaký dáte impuls k tónu.

Velmi jemně a úzce zapracujeme na ženské podstatě našeho srdce luny, která se propojuje s první a druhou čakrou. Na srdci, ve kterém máme uložené emoce, pocity, smutek i strach ze ztráty  našeho dítěte, i nenarozeného miminka  ... věřte tato zkušenost je ukryta hluboko v našich srdcích a velmi ovlivňuje náš život. Je to i o rodinném zázemí, protože často to byli naši nejbližší, které nás i donutili se vzdát této malé dušičky. Vibrace a pocit vinny se ukotvil a nalepil na vibraci našeho hmotného i energetického těla a záznamy vibrují na povrch a volají o odpuštění, propuštění a přijetí lásky sama sebe. Tím, že jsme byli v našich životech muži i ženami, týká se toto i mužů v tomto životě.

Zároveň budeme slaďovat mužskou a ženskou podstatu v nás všech, abychom vytvořili láskyplnou spirálu a propojení naší úrovně všech našich těl. Budeme pracovat na úrovni našeho vědomí s vibracemi, které k nám  přicházejí každým okamžikem. Jak mnozí víte, co nosíme my, nosí ve vědomí i naše planeta, proto se plně zapojíme do očisty naší planety a plné propojení mužské a ženské podstaty a to i s ohledem na blížící se slunovrat. Lunu ženy a světlo muže propojíme a aktivujeme v nádherný posvátný geometrický útvar,  který vytvoří láskyplnou spirálu a tu propojíme se zemským krystalem a vesmírnou merkabou.

Moji milovaní, je  mnoho láskyplných výprav, které uskutečňujeme pro duši Země. O tom bude náš další seminář, který je doprovázen láskou našich srdcí a bytostí světla, těším se na vás, s velikou láskou Káta:-).

Je velmi důležité pracovat se svou duší, vědomím, tyto kroky nás posouvají mnohem mnohem dál do naší úplnosti, miluji vás..

 

 

SEMINÁŘ S BYTOSTMI SVĚTLA 20.1.-21.1.2018

Téma semináře bude upřesněno, jakmile obdržím informaci pro daný seminář.

 

SEMINÁŘ S BYTOSTMI SVĚTLA 17.2.-18.2.2018

Téma semináře bude upřesněno, jakmile obdržím informaci pro daný seminář.

Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt