Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt   

KONTAKTUJTE NÁS: prozreniandelu@seznam.cz

SEMINÁŘE

Přijďte načerpat novou energii

Pozvánka na BŘEZNOVÝ seminář, který se koná

17. 3. - 18. 3. v Praze na Lávce.

 

Začínáme v 10 hod. cca do 14 hod.

 

Cena semináře: 2.200 Kč.

 

 

Moji milovaní,

 

na semináři se zaměříme na plné splynutí s duší a na myšlenky, které nám proplouvají životem a formují nám naše životy. Věřte, myšlenky jsou důležitou součástí ke tvorbě nás i těch, kteří procházejí našimi  životy. V myšlenkách se většinou vracíme k minulosti, k nemocem a bolesti, kterou jsme prožili. A na tuto myšlenku navazuje i naše fyzické tělo. Jelikož jakou vibrací zníme, tak naše buněčná struktura zpívá a vpouští píseň, kterou nástroj zní. Tím nástrojem jste Vy, moji milovaní. Vy jste Dirigenti a vaše tělo je Filharmonie.  Jen na vás záleží, jaké noty předložíte !!!!!

 

Naše těla zní mnohými falešnými tóny, které nám byly předány, včetně těch, které jsme si vytvořili sami svými domněnkami, zlobou, bolestí a vztekem. Ale i ty se dají odstranit a nahrát  píseň  své duše:-). Je to vše jen o odpuštění sobě i druhým, jelikož i oni jsou chyceni ve falešných tónech. Mysleli a věřili, že nám ze sebe  předávají to nejlepší, co mohli. A věřte, že to tak bylo !!!  Pojďte se mnou a námi všemi nastavit píseň své duše a naučit se milovat a nacházet v sobě a v druhých to krásné.

 

Budeme si také povídat o energiích, které sem proudí ze zemského krystalu. A které probouzí nás i celou naší Zemi. Zaměříme se na to, jak je zpracovat a propojit, aby nás nerozhodily po fyzické i duchovní úrovni. Tyto energie k nám proudí všemi směry a otevírají nejtajnější tajemství nás všech.

Mnozí jsou zasaženi a vyvstávají různé emoce, pocity a samozřejmě i nemoce.

Nechte prosím energie vámi plně proudit a nebraňte se jim. Přijměte je s láskou a ony s láskou proplují a pomohou.

 

Vneste do svých životů lásku, radost a štěstí. Nechte vyvstat tóny vaší písně a staňte se Dirigentem vašich not. Noty jsou celá vaše fyziologická i biochemická úroveň. Prostě vy teď  a tady:-).

Zkuste si už nyní sledovat své myšlenky a sami uvidíte, jaké vám proplouvají vaším tělem.

 

Miluji vás a těším se na setkání s Vámi

 

s velikou láskou Káťa:-).

 

 

Pozvánka na únorový seminář, který se koná

17. 2. - 18. 2. v Praze na Lávce.

 

Začínáme v 10 hod. cca do 14 hod.

 

Cena semináře: 2.200 Kč.

 

Nedílnou součástí našeho vývoje je jak fyzická, tak duchovní podstata, které by měli být plně synchronní. Ale jak nám zde čas plynul znovu a znovu, tak jsme se zapojovali do materiálního světa systémů, které nám byly předkládány a které jsme si vytvořili i my sami na klamných iluzích. Až jsme se jednoho dne úplně odřízli od naší pravé podstaty.

 

Ale věřte ..., vaše duchovní podstata se nikam neztratila. Stále s velikou láskou čeká, až jí dáte nový prostor se znovu projevit a zahalit vás takovým láskyplným proudem, že se stane zázrak. Zázrak ve formě uzdravení a nahlížení očima srdce a lásky na sebe a na všechny kolem vás. Všechny zahalí do náruče Boží společně s vaší náručí lásky, přes kterou tvoří ve vás i kolem vás.

 

Věřte mi, já to zažila a prožívám každý svůj okamžik. Jaký je to pocit vám nedokáži popsat, ale z celého srdce si přeji, aby ho prožil každý z vás. Věřte, je to ve vaší tvorbě, síle, lásce, ve víře v sebe sama, abyste se opět dostali k bráně své cesty duše a otevřeli svou pravou podstatu.

 

Budeme se plně věnovat fyzické podstatě, která nese hmotné systémy a pasti, které nám zastírají se podívat bez předsudků, bez posuzování a souzení. Podíváme se na buněčnou strukturu, na kmenové buňky…, včetně plného propojení s duchovní podstatou..., na sladění čakerních systémů, vláken, rovin, drah, které vyživují orgány. Ano, naše těla jsou láskyplný zázrak a na nás je skrze ně tvořit silou lásky.

 

Vstoupíme do našich srdcí a zažehneme plamen bezpodmínečné lásky našeho zdroje, který v sobě ukotvíme a propojíme s jsoucnem. Láska jsme My. Tak jí dejte prostor se projevit!!!!!!

 

Těším se na vás, na splynutí láskou vás všech.

 

S láskou Káta

 

Nezapomínejte, že jste vibrace a vibruje vše kolem vašeho bytostního Já. Záleží na každém z vás, jakou sílu do vibrace vložíte a přes sebe zhmotníte, ale věřte, že každá vibrace ve vás zanechává stopu. Vy dáváte sílu všemu, co se děje ve vás a kolem vás. Je to akce a reakce na vše, co děláte, co se děje kolem vás. Jsou to následky a důsledky bud řetězce lásky nebo strachu. Proto nezapomínejte, jakou silou vysíláte a vibrujete. Miluji vás..

 

 

Pozvánka na Lednový seminář, který se koná ve dnech

20. 1. - 21. 1. 2018  v 10 – 15 hod. v Praze na Lávce.

 

Cena semináře je 2.200 Kč.

 

Na semináři budeme vědomě sestupovat do našich srdcí, kde ukotvíme zářivý paprsek bezpodmínečné lásky. Po celý seminář budeme plně spolupracovat s fyzickým i Božím srdcem. Ráda bych vám pomohla ukotvit sílu lásky na stálo pro celou vaší současnou inkarnaci.

 

Proč do srdcí? Má to jediný důvod, a to ten, že vše, co hledáte, je ve vašem zdroji vašeho srdce. Máme tam ukryto neskutečný zdroj ... zdroj Síly lásky, která když se probudí začíná světelná zář našich těl.... Síla lásky se rozestoupí do vašeho celého bytostního Já, do fyzické i nefyzické úrovně. Začne rozpouštět neskutečnou září veškeré usazeniny, nánosy, společně s otisky, které se nám ukotvily z našich inkarnací.

 

Tímto způsobem se vám léčí těla.  A nejenom vám, ale i těm, na které po myslíte a míjí vás, jelikož váš úsměv i oči se rozzáří silou zázraků. A tím jste vy, moji milovaní, vy jste ten zdroj lásky Nové Doby a začínajících zázraků.

 

Zároveň zapracujeme na vašich čakrách, na úplné propojení párových a vedlejších čaker, jejich propojení s fyzickými orgány. Včetně emocí, pocitů, následků a důsledků, stop stínů a otisků, které nám hýbou tělem. Jak všichni víme, každá čakra má svou vyživující dráhu k orgánu a ta je též spojená se vším, čeho jsme plně součástí.

 

Každá příčina má svůj důsledek, proto nečekejte a pojďme společně rozeznít srdce vašeho zvonu. Srdce jste vy a zvon energie kolem vás a je jen na vás, jakou silou do zvonu udeříte.

 

Bude i tvorba s krystaly,

posvátnou geometrií,

světelnou sítí,

práce s branami životní síly,

fyzickou úrovní buněčné činnosti a spoustu dalších krásných a zároveň zajímavý zážitků.

 

S velikou láskou Káta

Těším se na naše setkání:

 

 

předvánoční a zároveň před slunovratový seminář

9.12. - 10.12. 2017

 

Moji milovaní,

s velikou láskou vás zvu na předvánoční a zároveň před slunovratový seminář, který se  koná 9.12. - 10.12. 2017 v Praze na Lávce, v kruhu láskyplných bytostí, které přicházejí nám všem pomoci na naší cestě ke svému zdroji bezpodmínečné lásky.

 

S velikou láskou budeme otevírat naše srdce a nahlížet do tajuplné 13. Komnaty, kam jsme si ukryli mnohá  tajemství, včetně vibrací nashromážděných z našich životů strávených na této planetě. Třináctá komnata se nachází v našem srdci, a jak jsme si už povídali mnohokrát, co vyzařujeme na vnitřní straně sebe, se zobrazuje i na vnější straně nás. Ukáži vám, jak se stát srdcem svého zvonu, ale je na vás, jak uchopíte sílu svého srdce a jaký dáte impuls k tónu.

Velmi jemně a úzce zapracujeme na ženské podstatě našeho srdce luny, která se propojuje s první a druhou čakrou. Na srdci, ve kterém máme uložené emoce, pocity, smutek i strach ze ztráty  našeho dítěte, i nenarozeného miminka  ... věřte tato zkušenost je ukryta hluboko v našich srdcích a velmi ovlivňuje náš život. Je to i o rodinném zázemí, protože často to byli naši nejbližší, které nás i donutili se vzdát této malé dušičky. Vibrace a pocit vinny se ukotvil a nalepil na vibraci našeho hmotného i energetického těla a záznamy vibrují na povrch a volají o odpuštění, propuštění a přijetí lásky sama sebe. Tím, že jsme byli v našich životech muži i ženami, týká se toto i mužů v tomto životě.

Zároveň budeme slaďovat mužskou a ženskou podstatu v nás všech, abychom vytvořili láskyplnou spirálu a propojení naší úrovně všech našich těl. Budeme pracovat na úrovni našeho vědomí s vibracemi, které k nám  přicházejí každým okamžikem. Jak mnozí víte, co nosíme my, nosí ve vědomí i naše planeta, proto se plně zapojíme do očisty naší planety a plné propojení mužské a ženské podstaty a to i s ohledem na blížící se slunovrat. Lunu ženy a světlo muže propojíme a aktivujeme v nádherný posvátný geometrický útvar,  který vytvoří láskyplnou spirálu a tu propojíme se zemským krystalem a vesmírnou merkabou.

Moji milovaní, je  mnoho láskyplných výprav, které uskutečňujeme pro duši Země. O tom bude náš další seminář, který je doprovázen láskou našich srdcí a bytostí světla, těším se na vás, s velikou láskou Káta:-).

Je velmi důležité pracovat se svou duší, vědomím, tyto kroky nás posouvají mnohem mnohem dál do naší úplnosti, miluji vás..

 

 

 

Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt