Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt   

KONTAKTUJTE NÁS: prozreniandelu@seznam.cz

Zrcadlení

Nebo-li, karmický způsob života. Co to je?

Cokoliv se vám nelíbí na druhých … kradou, lžou, jsou agresivní, žárlí … je to, co jste i vy dělali druhým. Jakmile vám do života začnou chodit lidičky, u kterých se bude projevovat povaha či situace, která vás popuzuje, věřte tomu, že vám je do cesty přivádí vaše dušička a to z jednoho prostého důvodu. JE ČAS TO OČISTIT!! Je potřeba, abyste si to uvědomili a přijali to.

ANO I JÁ JSEM SE TAKTO CHOVAL. PŘIJÍMÁM TO A ODEVZDÁVÁM TO.

 

Jak zrcadlení čistit?

 

Moje milovaná dušičko, prosím tě s velkou láskou, abys mi přivedla všechny ty dušičky, kterým jsem tímto způsobem života i já ublížil/a. (Nezapomeňte mezi sebe a tyto dušičky stáhnout ochranný závoj božího světla.) Dušička vám je mile ráda okamžitě přivede. Potom stačí udělat trojí odpuštění, jak jste od nás již mnohokrát slyšeli:

 

Moji milovaní, prosím, odpusťte mi, že jsem vám tímto způsobem života (žárlivost) ublížil/a. Uvědomuji si, že to nebylo v lásce a prosím, abyste mi odpustili. I já odpouštím vám veškerou neláskyplnou energii, kterou jste na oplátku vyslali ke mně. Odpouštím i sám/sama sobě.

 

Navrátit energie:  Prosím vás, abyste mi navrátili veškeré mé energie skrze závoj božího světla, které já mám u vás a i já vám navracím veškeré vaše energie skrze závoj božího světla, které

vy máte u mne. Prosím tě, AA Michaeli, abys tyto energie přetnul, až doběhnou do úplného konce a navrátil každému, co jeho jest.

 

Počítejte s tím, že to nebude stačit jednou. Až budete mít toto zrcadlení očištěno už vám buď nebude vadit, že se tak druzí chovají, nebo takové lidi už nebudete potkávat. Je dobré si to vysledovat. Co mi vadí na druhých? Zapisujte si to a po dlouhých zimních večerech ……čistit, čistit, čistit.

 

Program přebírání zodpovědnosti za druhé

Moji milovaní, ruším a mažu tento program přejímání zodpovědnosti sama na sebe od druhých.

Odstraňuji veškeré hranice a zábrany, které mi brání přijmout sebe sama. Já s láskou tyto programy rozpouštím, odevzdávám a stávám se solitérem, přes jehož kořeny jde světlo vesmírné a planetární.

Já ,teď a tady, rozpouštím ze svých kořenů, kmene i koruny tyto programy, tyto vzorce, toto propojení a přijímání zodpovědnosti za druhé, od druhých na sebe.

S velkou láskou děkuji všem, za toto zrcadlení, které mi ukazujete. Děkuji vám za to, že mi ukazujete, že i já jsem dávala a přidávala zodpovědnost na druhé. Děkuji vám moji milovaní, nyní vím, že i já jsem předávala svou zodpovědnost druhým a tím i své vibrace. Děkuji za toto zrcadlení, ale už je toho dost, a já se vzdávám a rozpouštím tuto zkušenost a přijímám vůli svou a ochranu mou a z mého vědomí tento vzorec a program opouštím, propouštím a rozpouštím.

A s tou největší láskou, teď a tady, vám přes krásný zlatý závoj navracím veškeré vaše energie, které vy máte u mě tak, aby k vám přišly prosvětlené světlem a láskou, a nazpět si beru veškeré energie, které já mám u vás, skrze tento závoj božího světla. Můj milovaný Michaeli, prosím pozvedni svůj meč a přetni tyto vazby jednou provždy,

teď a tady, v okamžiku přítomnosti teď..

Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt