SEMINÁŘE

Přijďte načerpat novou energii

Začínáme v 10 hod. cca do 14 hod. 
Cena semináře: 2.200 Kč. 
Moji milovaní,

na semináři se zaměříme na plné splynutí s duší a na myšlenky, které nám proplouvají životem a formují nám naše životy. Věřte, myšlenky jsou důležitou součástí ke tvorbě nás i těch, kteří procházejí našimi  životy. V myšlenkách se většinou vracíme k minulosti, k nemocem a bolesti, kterou jsme prožili. A na tuto myšlenku navazuje i naše fyzické tělo. Jelikož jakou vibrací zníme, tak naše buněčná struktura zpívá a vpouští píseň, kterou nástroj zní. Tím nástrojem jste Vy, moji milovaní. Vy jste Dirigenti a vaše tělo je Filharmonie.  Jen na vás záleží, jaké noty předložíte !!!!!

Naše těla zní mnohými falešnými tóny, které nám byly předány, včetně těch, které jsme si vytvořili sami svými domněnkami, zlobou, bolestí a vztekem. Ale i ty se dají odstranit a nahrát  píseň  své duše:-). Je to vše jen o odpuštění sobě i druhým, jelikož i oni jsou chyceni ve falešných tónech. Mysleli a věřili, že nám ze sebe  předávají to nejlepší, co mohli. A věřte, že to tak bylo !!!  Pojďte se mnou a námi všemi nastavit píseň své duše a naučit se milovat a nacházet v sobě a v druhých to krásné.

Budeme si také povídat o energiích, které sem proudí ze zemského krystalu. A které probouzí nás i celou naší Zemi. Zaměříme se na to, jak je zpracovat a propojit, aby nás nerozhodily po fyzické i duchovní úrovni. Tyto energie k nám proudí všemi směry a otevírají nejtajnější tajemství nás všech.
Mnozí jsou zasaženi a vyvstávají různé emoce, pocity a samozřejmě i nemoce.
Nechte prosím energie vámi plně proudit a nebraňte se jim. Přijměte je s láskou a ony s láskou proplují a pomohou.
Vneste do svých životů lásku, radost a štěstí. Nechte vyvstat tóny vaší písně a staňte se Dirigentem vašich not. Noty jsou celá vaše fyziologická i biochemická úroveň. Prostě vy teď  a tady:-).

Zkuste si už nyní sledovat své myšlenky a sami uvidíte, jaké vám proplouvají vaším tělem.

 

Miluji vás a těším se na setkání s Vámi

 

s velikou láskou Káťa:-).

Začínáme v 10 hod. cca do 14 hod.
Cena semináře: 2.200 Kč.

Nedílnou součástí našeho vývoje je jak fyzická, tak duchovní podstata, které by měli být plně synchronní. Ale jak nám zde čas plynul znovu a znovu, tak jsme se zapojovali do materiálního světa systémů, které nám byly předkládány a které jsme si vytvořili i my sami na klamných iluzích. Až jsme se jednoho dne úplně odřízli od naší pravé podstaty.

Ale věřte …, vaše duchovní podstata se nikam neztratila. Stále s velikou láskou čeká, až jí dáte nový prostor se znovu projevit a zahalit vás takovým láskyplným proudem, že se stane zázrak. Zázrak ve formě uzdravení a nahlížení očima srdce a lásky na sebe a na všechny kolem vás. Všechny zahalí do náruče Boží společně s vaší náručí lásky, přes kterou tvoří ve vás i kolem vás.

Věřte mi, já to zažila a prožívám každý svůj okamžik. Jaký je to pocit vám nedokáži popsat, ale z celého srdce si přeji, aby ho prožil každý z vás. Věřte, je to ve vaší tvorbě, síle, lásce, ve víře v sebe sama, abyste se opět dostali k bráně své cesty duše a otevřeli svou pravou podstatu.

Budeme se plně věnovat fyzické podstatě, která nese hmotné systémy a pasti, které nám zastírají se podívat bez předsudků, bez posuzování a souzení. Podíváme se na buněčnou strukturu, na kmenové buňky…, včetně plného propojení s duchovní podstatou…, na sladění čakerních systémů, vláken, rovin, drah, které vyživují orgány. Ano, naše těla jsou láskyplný zázrak a na nás je skrze ně tvořit silou lásky.

Vstoupíme do našich srdcí a zažehneme plamen bezpodmínečné lásky našeho zdroje, který v sobě ukotvíme a propojíme s jsoucnem. Láska jsme My. Tak jí dejte prostor se projevit!!!!!!

Těším se na vás, na splynutí láskou vás všech.

S láskou Káta

Nezapomínejte, že jste vibrace a vibruje vše kolem vašeho bytostního Já. Záleží na každém z vás, jakou sílu do vibrace vložíte a přes sebe zhmotníte, ale věřte, že každá vibrace ve vás zanechává stopu. Vy dáváte sílu všemu, co se děje ve vás a kolem vás. Je to akce a reakce na vše, co děláte, co se děje kolem vás. Jsou to následky a důsledky bud řetězce lásky nebo strachu. Proto nezapomínejte, jakou silou vysíláte a vibrujete. Miluji vás..